شیوه های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

مشتریان سایت کیان هایپر می توانند در زمان ثبت سفارش خود، از طریق درگاه اینترنتی نمایش داده شده در سایت، اقدام کرده و به صورت آنلاین هزینه سفارش نهایی شده خود را پرداخت کنند. هنگامی که پرداخت موفق صورت گیرد، ثبت قطعی سفارش انجام خواهد شد و سفارش کالا به شکل خودکار به مراحل بعدی که شامل آماده سازی و ارسال است هدایت می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام تحویل کالا، مشتری باید کارت شناسایی معتبری از خود را همراه داشته باشد. این روش پرداخت می تواند در پردازش سفارش تسریع ایجاد کند.

روش پرداخت اینترنتی

این امکان وجود دارد که از درگاه بانکی درج شده در سایت کیان هایپر برای پرداخت خود اقدام نمایید و از تمامی کارت های بانکی عضو شتاب امکان پرداخت آنلاین خواهید داشت. هنگامی که وارد صفحه پرداخت می شوید، ابتدا از شما شماره 16 رقمی کارت بانکی را خواهد خواست.

پس از آن لازم است که رمز دوم یا رمز پویا را وارد کنید. توجه داشته باشید که ثبت رمزپویا در پرداخت های اینترنتی باعث می شود تا امنیت بیشتری را برای حساب بانکی خود ایجاد کنید. اما در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از دستگاه های ATM بانک خود رمز دوم را دریافت کرده و در صفحه پرداخت بابت خرید اینترنتی وارد کنید.

سپس از شما کد CVV2 که یک کد سه یا چهار رقمی است خواست می شود که روی کارت بانکی خود آن را دارید. این کد امنیتی در زمان پرداخت آنلاین، نقش مهمی دارد. پس از آن با وارد کردن تاریخ انقضای روی کارت بانکی خود، این مرحله را کامل خواهید کرد. می توانید از رسید پرداخت خود و ثبت سفارش کالا کپی تهیه کرده و برای خود حفظ کنید.